Наглядова рада

УСТАНОВЧЕ ЗАСІДАННЯ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ ДПТНЗ «КРАМАТОРСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ»

25 червня 2021 року у методичному кабінеті ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» пройшло установче засідання Наглядової ради, діяльність якої покликана здійснювати контроль та сприяти  забезпеченню доступності середньої та професійної (професійно-технічної) освіти для всіх громадян, задоволення освітніх потреб, залучення широкої громадськості до вирішення проблем виховання та навчання.

 «Створення Наглядової ради Центру – це важливий крок у забезпеченні прозорої та відкритої діяльності її роботи. Запрошуючи фахівців до складу ради, ми прагнули залучити людей авторитетних та з відповідним досвідом. Вважаю, що це вдалося. Усім членам ради бажаємо плідної співпраці, спрямованої на виконання стратегії розвитку нашого закладу освіти», – зазначив, відкриваючи зустріч, директор Центру, Артем Сорочинський.

В установчому засіданні Наглядової ради прийняли участь всі посадові особи, які заздалегідь підтвердили свою можливість стати членами Наглядової ради Центру, надавати підтримку та здійснювати відповідний контроль.

Під час обговорення члени ради обмінялися думками щодо перших кроків роботи ради та визначили дату наступної зустрічі.

Довідково: До складу Наглядової ради увійшли представники департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, КЗ «Донецький обласний центр фінансово-статистичного моніторингу, матеріально-технічного забезпечення закладів освіти», Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Донецької області, підприємств-замовників кадрів ПрАТ «НКМЗ» та ТОВ «Забота», а також Краматорського міського центру зайнятості.