Сорочинський Артем Вікторович

Директор центру

Ревякіна Світлана Миколаївна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи

Приступа Яна Олександрівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Карнаух Дмитро Вікторович

Старший майстер

Харченко Світлана Сергіївна

Керівник фізичного виховання

Зубко Віра Валентинівна

Головний бухгалтер

Дирів Ольга Миколаївна

Завідуюча господарством

Бережнов Олександр Євгенович

Методист

Стрельцов Станіслав Віталійович

Майстер виробничого навчання професії "Верстатник широкого профілю"

Оробець Ірина Миколаївна

Майстер виробничого навчання з професії "Верстатник широкого профілю"

Малий Володимир Вікторович

Майстер виробничого навчання з професій зварювального напрямку

Шпак Сергій Іванович

Майстер виробничого навчання з професій зварювального напрямку

Шаптала Віталій Миколайович

Майстер виробничого навчання з професій зварювального напрямку

Носач Анатолій Миколайович

Майстер виробничого навчання з професій зварювального напрямку

Доленко Володимир Володимирович

Майстер виробничого навчання з професій зварювального напрямку

Калабухова Тетяна Михайлівна

Майстер виробничого навчання з професії "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення"

Григор’євська Юлія Вікторівна

Майстер виробничого навчання з професії "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення"

Летенко Марина Юріївна

Майстер виробничого навчання з професії "Перукар (перукар – модельєр)"

Шевела Вікторія Олександрівна

Майстер виробничого навчання з професії "Перукар (перукар – модельєр)"

Боровець Наталія Анатоліївна

Майстер виробничого навчання з професії "Кухар, кондитер"

Ільчишина Наталія Сергіївна

Майстер виробничого навчання з професії "Кухар, кондитер"

Салій Оксана Миколаївна

Майстер виробничого навчання з професії "Кухар, кондитер"

Нєвєлова Тетяна Леонідівна

Майстер виробничого навчання з професії "Кухар, кондитер"

Котенко Тетяна Миколаївна

Викладач з предмету "Математика"

Донцова Людмила Савівна

Викладач з предмету "Фізика"

Роман Любов Володимирівна

Викладач з предмету "Українська мова"

Ткаченко Віта Володимирівна

Викладач спец. дисциплін з професії "Кухар, кондитер"

Пліс Сергій Григорович

Викладач спец. дисциплін з професій зварювального напрямку

Горбатюк Михайло Миколайович

Викладач спец. дисциплін з професії "Верстатник широкого профілю"

Жамбровська Анна Володимирівна

Викладач з предмету "Англійська мова"

Смирнов Олександр Михайлович

Викладач з предмету "Фізичне виховання"

Бригіда Ганна Олександрівна

Викладач з предмету "Англійська мова"

Білоус Ольга Вікторівна

Викладач з предмету "Хімія" та "Біологія"

Німерич Олена Василівна

Викладач з предмету "Інформатика"

Молодика Ірина Анатоліївна

Викладач з предмету "Українська мова та література"

Лазарева Альона Валеріївна

Викладач з предмету "Фізичне виховання"

Ярошенко Ольга Володимирівна

Викладач з предмету "Історія та правознавство"

Гончарова Ілона Вікторівна

Бібліотекар

Акулова Єлизавета Аркадіївна

Педагог соціальний

Ларченко Аліна Борисівна

Практичний психолог

Дрюк Віта Миколаївна

Комендант

Данильченко Олена Іванівна

Вихователь

Кравченко Валсиль Васильович

Вихователь

Дата оприлюднення Найменування посади та структурного підрозділу Файли Контакти відповідальної особи
22.11.2021

Майстер виробничого навчання за професією “Верстатник широкого профілю”

детальні умови

Інспектор з кадрів Людмила

+38 095 160 3467

22.11.2021

Майстер виробничого навчання за професією “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

детальні умови

Інспектор з кадрів Людмила

+38 095 160 3467

22.11.2021

Майстер виробничого навчання за професією “Електрогазозварник”

детальні умови

Інспектор з кадрів Людмила

+38 095 160 3467