ШКОЛА МАЙСТРА: НАВЧАННЯ ЧЕРЕЗ ДОСВІД

2 лютого 2023 року в ДПТНЗ “Краматорський центр професійно-технічної освіти” проводилась школа майстра (інструктивно-методична нарада майстрів). На порядку денному було багато цікавих та нагальних питань.

Розпочав захід старший майстер Володимир Малий, нагадавши майстрам про правила ведення електронного журналу виробничого навчання, порядок підготовки до виробничої (переддипломної) практики та подальше працевлаштування учнів.

 Після цього майстри перейшли до жвавого обговорення структури конспекту уроку виробничого навчання та виробничої практики. З власним баченням структури конспекту та переліком корисної літератури ознайомив колег Станіслав Стрельцов.

Також були розглянуті питання контролю присутності учнів на online-уроках та роботи з батьками учнів в умовах воєнного стану. Рекомендації по спілкуванню з батьками надала педагог соціальний Єлизавета Акулова.

Досвідом створення та використання інструкційних карток поділилась Тетяна Калабухова – майстер виробничого навчання з професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”. Конспекти та матеріали до уроків продемонстрували майстри з  професій:

  • Верстатник широкого профілю;
  • Слюсар із складання металевих конструкцій, електрогазозварник;
  • Перукар (перукар-модельєр);
  • Кухар, кондитер.

Дуже продуктивним вийшло обговорення контролю знань учнів. Майстри розповіли про власний досвід використання

  • контрольних запитань у Google Classroom;
  • Google Форм;
  • Learning Apps;
  • створення вікторин та тестових опитувань за допомогою різноманітних сервісів.

Також не оминули й питання важливості проведення профорієнтаційної роботи серед потенційних вступників: організація, методи та порядок її проведення в умовах війни. Майстри прийшли до висновку, що необхідно робити наголос на тому, що на ринку праці в пріоритеті будуть професії, які працюватимуть на відбудову інфраструктури та підняття економіки нашої країни. Під ці критерії як раз і підпадають професії, що можна здобути в нашому закладі освіти.

Завершилась нарада підведенням підсумків та окресленням цілей роботи на найближчий час.

День числа Пі – неофіційне свято, яке відзначається шанувальниками математики 14 березня на честь математичної константи – числа “Пі”. Уже стало традицією святкування  Дня числа Пі у Краматорському центрі професійно-технічної освіти.  Викладачі природничо-математичного напрямку Котенко Тетяна  та Донцова Людмила провели онлайн святкування – позакласний захід, на якому ознайомили здобувачів освіти з історією походження числа “Пі” […]

Життя сьогодні – дуже непередбачуване. Про це свідчать події, які розгортаються зараз в Україні. Іде повномасштабна війна з росією. Тому у житті кожної людини зустрічаються різні непередбачувані випадки, часом загрозливі для особистої безпеки. Сьогодні в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» стартувала серія зустрічей, організована педагогом соціальним Оленою НІЧІК, з провідним інспектором відділу організації профілактичної роботи […]

26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. У 2014 році Крим став першим об’єктом агресії російської федерації проти України.  РФ принесла в Крим політично вмотивовані переслідування, насильницькі зникнення, вбивства, позбавлення свободи слова та віросповідання, мілітаризацію дитинства, загрозу руйнування української культурної спадщини, екологічну небезпеку. До дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим […]

На нашому сайті використовуються файли cookie. Якщо Ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, Ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x