ШКОЛА МАЙСТРА: НАВЧАННЯ ЧЕРЕЗ ДОСВІД

2 лютого 2023 року в ДПТНЗ “Краматорський центр професійно-технічної освіти” проводилась школа майстра (інструктивно-методична нарада майстрів). На порядку денному було багато цікавих та нагальних питань.

Розпочав захід старший майстер Володимир Малий, нагадавши майстрам про правила ведення електронного журналу виробничого навчання, порядок підготовки до виробничої (переддипломної) практики та подальше працевлаштування учнів.

 Після цього майстри перейшли до жвавого обговорення структури конспекту уроку виробничого навчання та виробничої практики. З власним баченням структури конспекту та переліком корисної літератури ознайомив колег Станіслав Стрельцов.

Також були розглянуті питання контролю присутності учнів на online-уроках та роботи з батьками учнів в умовах воєнного стану. Рекомендації по спілкуванню з батьками надала педагог соціальний Єлизавета Акулова.

Досвідом створення та використання інструкційних карток поділилась Тетяна Калабухова – майстер виробничого навчання з професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”. Конспекти та матеріали до уроків продемонстрували майстри з  професій:

  • Верстатник широкого профілю;
  • Слюсар із складання металевих конструкцій, електрогазозварник;
  • Перукар (перукар-модельєр);
  • Кухар, кондитер.

Дуже продуктивним вийшло обговорення контролю знань учнів. Майстри розповіли про власний досвід використання

  • контрольних запитань у Google Classroom;
  • Google Форм;
  • Learning Apps;
  • створення вікторин та тестових опитувань за допомогою різноманітних сервісів.

Також не оминули й питання важливості проведення профорієнтаційної роботи серед потенційних вступників: організація, методи та порядок її проведення в умовах війни. Майстри прийшли до висновку, що необхідно робити наголос на тому, що на ринку праці в пріоритеті будуть професії, які працюватимуть на відбудову інфраструктури та підняття економіки нашої країни. Під ці критерії як раз і підпадають професії, що можна здобути в нашому закладі освіти.

Завершилась нарада підведенням підсумків та окресленням цілей роботи на найближчий час.

28 березня в Державному професійно-технічному навчальному закладі “Краматорський центр професійно-технічної освіти” пройшло засідання атестаційної комісії закладу.⠀В ході засідання педагогічні працівники презентували членам атестаційної комісії результати своєї педагогічної діяльності та досягнення на шляху підвищення педагогічної майстерності.⠀За підсумками засідання атестаційна комісія дійшла висновку, що всі педагогічні працівники, що підлягали атестації, відповідають займаним посадам.⠀ Вітаємо педагогів з черговим […]

24 березня — Всеукраїнський та Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз. Важлива подія, яка була створена, щоб поширити інформацію про туберкульоз серед населення. День був затверджений Всесвітньою організацією охорони здоров’я 1993 року. Дату обрали на честь відкриття 1882 року туберкульозної бацили, яке зробив німецький біолог Роберт Кох. В ДПТНЗ “Краматорський центр професійно-технічної освіти” на […]

Щороку 14 березня світ святкує Міжнародний день числа «Пі». Учасники освітнього процесу ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» приєдналися до святкування. Подію вигадав фізик Ларрі Шоу в 1987 році, зрозумівши, що за американською системою дата 14 березня записується як 3.14, таким чином збігаючись з початком математичної константи. Традиції на День числа “Пі” У цей день прихильники […]

На нашому сайті використовуються файли cookie. Якщо Ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, Ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x