ШКОЛА МАЙСТРА: НАВЧАННЯ ЧЕРЕЗ ДОСВІД

2 лютого 2023 року в ДПТНЗ “Краматорський центр професійно-технічної освіти” проводилась школа майстра (інструктивно-методична нарада майстрів). На порядку денному було багато цікавих та нагальних питань.

Розпочав захід старший майстер Володимир Малий, нагадавши майстрам про правила ведення електронного журналу виробничого навчання, порядок підготовки до виробничої (переддипломної) практики та подальше працевлаштування учнів.

 Після цього майстри перейшли до жвавого обговорення структури конспекту уроку виробничого навчання та виробничої практики. З власним баченням структури конспекту та переліком корисної літератури ознайомив колег Станіслав Стрельцов.

Також були розглянуті питання контролю присутності учнів на online-уроках та роботи з батьками учнів в умовах воєнного стану. Рекомендації по спілкуванню з батьками надала педагог соціальний Єлизавета Акулова.

Досвідом створення та використання інструкційних карток поділилась Тетяна Калабухова – майстер виробничого навчання з професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”. Конспекти та матеріали до уроків продемонстрували майстри з  професій:

  • Верстатник широкого профілю;
  • Слюсар із складання металевих конструкцій, електрогазозварник;
  • Перукар (перукар-модельєр);
  • Кухар, кондитер.

Дуже продуктивним вийшло обговорення контролю знань учнів. Майстри розповіли про власний досвід використання

  • контрольних запитань у Google Classroom;
  • Google Форм;
  • Learning Apps;
  • створення вікторин та тестових опитувань за допомогою різноманітних сервісів.

Також не оминули й питання важливості проведення профорієнтаційної роботи серед потенційних вступників: організація, методи та порядок її проведення в умовах війни. Майстри прийшли до висновку, що необхідно робити наголос на тому, що на ринку праці в пріоритеті будуть професії, які працюватимуть на відбудову інфраструктури та підняття економіки нашої країни. Під ці критерії як раз і підпадають професії, що можна здобути в нашому закладі освіти.

Завершилась нарада підведенням підсумків та окресленням цілей роботи на найближчий час.

ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відзначив День фізкультури та спорту України в рамках Олімпійського тижня. Ця подія має важливе значення для виховання здорового способу життя молодого покоління, популяризацією спорту та здорового способу життя. Викладачами предмету «Фізична культура», Наталією Клімкіною та Олександром СМИРНОВИМ були проведені онлайн змагання: стрибки на скакалці за 1 хв., згинання та розгинання […]

Новий навчальний рік 2023-2024 ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», як і багато інших закладів освіти, розпочинає у неспокійний час. Так, війна наклала свій безжальний відбиток на все наше життя, у тому числі й на відлагоджений і вивірений процес навчання, зламавши багато задумів і планів. Та не дивлячись на це 1 вересня – це символ чистоти, […]

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення. День Української Державності в Україні нагадує нам про тисячолітню історію державотворення нашої країни. У це свято ми вшановуємо всі етапи нашого державотворення – від Русі до сьогодення, і всіх, […]

На нашому сайті використовуються файли cookie. Якщо Ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, Ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x