Цей особливий день –  День матері

Мама – найважливіша людина в нашому житті, яка завжди підтримає і любитиме свою дитину. Мама – людина, якій ми завдячуємо життям, а часто ще й нашими вміннями, рисами характеру, знаннями та багато чим іншим. 14 травня весь світ висловлює подяку та любов матусям.

День матері – це одне з найзворушливіших свят, тому, що кожен з нас із дитинства несе в душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, підтримає, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити не зважаючи ні на що.

Напередодні свята учні та педагогічний колектив ДПТНЗ «»Краматорський центр професійно-технічної освіти» взяли участь в обласному онлайн-конкурсі «Я матусю свою обійму». Дуже багато чудових фото з матусями  було надіслано на конкурс. В них любов, краса, шана та повага до матерів.

В навчальних групах проведені виховні години, на які учні запросили своїх матусь; був проведений єдиний виховний захід  « Цей особливий день –  День матері». На ньому ознайомили з історією свята, учні читали зворушливі вірші-привітання матусям, підготували відео для мам.

Наші матусі – це Берегині роду українського, його прекрасних символів і давніх звичаїв. Вони уберегли від забуття нашу пісню і думу, нашу історію і волелюбний дух, навчили величати рідну землю, рідний край, гордитися народом, котрий має таку багату і прекрасну душу.

Учнівська молодь нашого закладу освіти підготувала теплі, зворушливі фото- та відеопривітання матусям, що були розміщені на офіційних сторінках соціальних мереж закладу.

Вже другий рік поспіль цей  день обпалений війною, але з гарячим серцем, великою внутрішньою силою, вірою та героїзмом українських мам. Кожна з вас здійснила подвиг заради своїх дітей, заради України!!!

Бажаємо кожній матері – дочекатись, пригорнути, поцілувати… І всі ми щиро віримо, що сльози наших матерів сьогодні переродяться в усмішки наших дітей завтра! Будьте здорові та щасливі, нехай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість!!!

ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відзначив День фізкультури та спорту України в рамках Олімпійського тижня. Ця подія має важливе значення для виховання здорового способу життя молодого покоління, популяризацією спорту та здорового способу життя. Викладачами предмету «Фізична культура», Наталією Клімкіною та Олександром СМИРНОВИМ були проведені онлайн змагання: стрибки на скакалці за 1 хв., згинання та розгинання […]

Новий навчальний рік 2023-2024 ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», як і багато інших закладів освіти, розпочинає у неспокійний час. Так, війна наклала свій безжальний відбиток на все наше життя, у тому числі й на відлагоджений і вивірений процес навчання, зламавши багато задумів і планів. Та не дивлячись на це 1 вересня – це символ чистоти, […]

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення. День Української Державності в Україні нагадує нам про тисячолітню історію державотворення нашої країни. У це свято ми вшановуємо всі етапи нашого державотворення – від Русі до сьогодення, і всіх, […]

На нашому сайті використовуються файли cookie. Якщо Ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, Ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x