У РІЗДВЯНИЙ ЧАС ТРАПЛЯЮТЬСЯ ДИВА І МРІЇ СТАЮТЬ РЕАЛЬНІСТЮ!

Для християн всього світу світле свято Різдва Христового – найтепліше, зворушливе та красиве сімейне свято. Про нього необхідно говорити з учнями, залучати до історичної культурної спадщини наших предків.

19 грудня педагог соціальний Єлизавета Акулова проводила online-захід “Традиції святкування Різдва в Україні”, в якому брали участь учні пільгових категорій. Незважаючи на війну, повітряні тривоги, перебої з постачанням електроенергії – цим дітям хочеться свята, тепла, почуття безпеки та простого спілкування.

Головними цілями заходу були розвиток творчих здібностей учнів, виховання зацікавленості й поваги до традицій та формування естетичного смаку.
Під час заходу були висвітлені традиції святкування новорічних свят в Україні від Київської Русі до сучасності та особливості святкування Різдва в різних регіонах нашої країни.
Також з учнями було проведено інтерактив “Новорічна ялинка” за допомогою додатка Jamboard. Прикрашаючи ялинку, здобувачі освіти паралельно ділились своїми ідеями та вирішували куди краще “причепити” іграшку або де буде доречніше “повісити” анімовану гірлянду.

Після прикрашання ялинки натхненні хлопці та дівчата залишили на дошці свої побажання на Новий 2023-й рік. Учні отримали багато задоволення та зарядились позитивом. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго!

ВІТАЄМО З ПРИЙДЕШНІМИ НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ!

На запрошення постійного партнера нашого закладу – ФРОНІУС Україна (ТМ FRONIUS (Австрія)), керівник державного професійно-технічного навчального закладу «Краматорський центр професійно-технічної освіти» Артем СОРОЧИНСЬКИЙ разом із старшим майстром Володимиром МАЛИМ взяли участь у  XXI Міжнародному промисловому форумі, який з 30 травня по 1 червня 2023 року проходив у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ).  Під час форуму були продемонстровані […]

31 травня 2023 року у рамках Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням в ДПТНЗ “Краматорський центр професійно-технічної освіти” був проведений захід, присвячений свідомості про шкідливі наслідки тютюнопаління та популяризації здорового способу життя. Ця подія відбулася в онлайн-форматі, дозволяючи учням з різних куточків світу приєднатися до обговорення та взяти участь у різноманітних інтерактивних активностях.  Використання інструментів, таких […]

Третій четвер травня – Всесвітній день вишиванки – свято, яке має на меті зберегти народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. «Вишиванка, моя вишиваночко! Ріднесенька ти моя! В ній, закодовані воля, сила, мужність і нескореність українського народу. А ще – споконвічне стремління українців жити у мирі, вирощувати хліб та радіти життю.. Українські традиції — […]

На нашому сайті використовуються файли cookie. Якщо Ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, Ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x