У РІЗДВЯНИЙ ЧАС ТРАПЛЯЮТЬСЯ ДИВА І МРІЇ СТАЮТЬ РЕАЛЬНІСТЮ!

Для християн всього світу світле свято Різдва Христового – найтепліше, зворушливе та красиве сімейне свято. Про нього необхідно говорити з учнями, залучати до історичної культурної спадщини наших предків.

19 грудня педагог соціальний Єлизавета Акулова проводила online-захід “Традиції святкування Різдва в Україні”, в якому брали участь учні пільгових категорій. Незважаючи на війну, повітряні тривоги, перебої з постачанням електроенергії – цим дітям хочеться свята, тепла, почуття безпеки та простого спілкування.

Головними цілями заходу були розвиток творчих здібностей учнів, виховання зацікавленості й поваги до традицій та формування естетичного смаку.
Під час заходу були висвітлені традиції святкування новорічних свят в Україні від Київської Русі до сучасності та особливості святкування Різдва в різних регіонах нашої країни.
Також з учнями було проведено інтерактив “Новорічна ялинка” за допомогою додатка Jamboard. Прикрашаючи ялинку, здобувачі освіти паралельно ділились своїми ідеями та вирішували куди краще “причепити” іграшку або де буде доречніше “повісити” анімовану гірлянду.

Після прикрашання ялинки натхненні хлопці та дівчата залишили на дошці свої побажання на Новий 2023-й рік. Учні отримали багато задоволення та зарядились позитивом. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго!

ВІТАЄМО З ПРИЙДЕШНІМИ НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ!

З 16 по 23 січня в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Краматорський центр професійно-технічної освіти» пройшов предметний тиждень з професії «Перукар(перукар-модельєр)». У рамках тижня в режимі відео-конференції відбувся захист дипломних робіт учнів групи ПР-21-11 з професії «Перукар (перукар-модельєр)» та позакласний захід для учнів 2 курсу з використанням інформаційно-комунікативних технологій з предмету «Перукарська справа». Особливістю позакласної роботи […]

«Ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіціальних кордонів» Іван Франко У глибину століть сягає історія нашого народу. Україна має багате й славне минуле. В історії України особливе місце займає день 22 січня. Щорічно цього дня в Україні відзначають День Соборності й згадують одразу про дві важливі […]

З 06.01.20223 по 19.01.2023 тривав обласний фестиваль Різдвяних традицій «Різдвяне диво», у якому здобувачі освіти та педагогічні працівники Центру взяли активну участь. В умовах конкурсу з метою формування творчого підходу до відтворення різдвяних традицій було запропоновано взяти участь у таких номінаціях, як: конкурс на кращу вертепну драму, конкурс колядок та щедрівок, конкурс на кращу Різдвяну […]

На нашому сайті використовуються файли cookie. Якщо Ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, Ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x