У РІЗДВЯНИЙ ЧАС ТРАПЛЯЮТЬСЯ ДИВА І МРІЇ СТАЮТЬ РЕАЛЬНІСТЮ!

Для християн всього світу світле свято Різдва Христового – найтепліше, зворушливе та красиве сімейне свято. Про нього необхідно говорити з учнями, залучати до історичної культурної спадщини наших предків.

19 грудня педагог соціальний Єлизавета Акулова проводила online-захід “Традиції святкування Різдва в Україні”, в якому брали участь учні пільгових категорій. Незважаючи на війну, повітряні тривоги, перебої з постачанням електроенергії – цим дітям хочеться свята, тепла, почуття безпеки та простого спілкування.

Головними цілями заходу були розвиток творчих здібностей учнів, виховання зацікавленості й поваги до традицій та формування естетичного смаку.
Під час заходу були висвітлені традиції святкування новорічних свят в Україні від Київської Русі до сучасності та особливості святкування Різдва в різних регіонах нашої країни.
Також з учнями було проведено інтерактив “Новорічна ялинка” за допомогою додатка Jamboard. Прикрашаючи ялинку, здобувачі освіти паралельно ділились своїми ідеями та вирішували куди краще “причепити” іграшку або де буде доречніше “повісити” анімовану гірлянду.

Після прикрашання ялинки натхненні хлопці та дівчата залишили на дошці свої побажання на Новий 2023-й рік. Учні отримали багато задоволення та зарядились позитивом. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго!

ВІТАЄМО З ПРИЙДЕШНІМИ НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ!

26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. У 2014 році Крим став першим об’єктом агресії російської федерації проти України.  РФ принесла в Крим політично вмотивовані переслідування, насильницькі зникнення, вбивства, позбавлення свободи слова та віросповідання, мілітаризацію дитинства, загрозу руйнування української культурної спадщини, екологічну небезпеку. До дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим […]

Мова є душею нації, її генетичним кодом. Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. До святкування Міжнародного дня рідної мови долучилися педагогічні працівники та здобувачі освіти ДПТНЗ “Краматорський центр професійно-технічної освіти”. З цієї нагоди викладачем української мови та літератури Іриною МОЛОДИКОЮ та майстром виробничого навчання Тетяною КАЛАБУХОВОЮ був проведений мовний квіз […]

Ім’я видатного італійського вченого Галілео Галілея добре відомо людям, навіть не пов’язаним з вивченням фізики, математики та астрономії. Його фундаментальні праці та винаходи мали значний вплив на розвиток наукової думки XVI–XVII ст. На честь 460-ї річниці від дня народження великого італійця в Краматорському центрі професійно-технічної освіти протягом тижня здобувачі освіти приймали участь у онлайн-заходах до […]

На нашому сайті використовуються файли cookie. Якщо Ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, Ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x