У РІЗДВЯНИЙ ЧАС ТРАПЛЯЮТЬСЯ ДИВА І МРІЇ СТАЮТЬ РЕАЛЬНІСТЮ!

Для християн всього світу світле свято Різдва Христового – найтепліше, зворушливе та красиве сімейне свято. Про нього необхідно говорити з учнями, залучати до історичної культурної спадщини наших предків.

19 грудня педагог соціальний Єлизавета Акулова проводила online-захід “Традиції святкування Різдва в Україні”, в якому брали участь учні пільгових категорій. Незважаючи на війну, повітряні тривоги, перебої з постачанням електроенергії – цим дітям хочеться свята, тепла, почуття безпеки та простого спілкування.

Головними цілями заходу були розвиток творчих здібностей учнів, виховання зацікавленості й поваги до традицій та формування естетичного смаку.
Під час заходу були висвітлені традиції святкування новорічних свят в Україні від Київської Русі до сучасності та особливості святкування Різдва в різних регіонах нашої країни.
Також з учнями було проведено інтерактив “Новорічна ялинка” за допомогою додатка Jamboard. Прикрашаючи ялинку, здобувачі освіти паралельно ділились своїми ідеями та вирішували куди краще “причепити” іграшку або де буде доречніше “повісити” анімовану гірлянду.

Після прикрашання ялинки натхненні хлопці та дівчата залишили на дошці свої побажання на Новий 2023-й рік. Учні отримали багато задоволення та зарядились позитивом. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго!

ВІТАЄМО З ПРИЙДЕШНІМИ НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ!

У цей день здобувачі освіти ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» вшанували пам’ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб), а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу. Анексія Криму Російською Федерацією в лютому 2014 року актуалізувала проблему боротьби кримських татар за свої права. Уже […]

Україна – ненька, Україна – мати… Цілий Всесвіт знаходиться у цих простих і звичних, але таких рідних і зрозумілих кожному українцеві словах. Бо ми всі є діти чудової, щедрої, мальовничої нескореної і вільної України. Говорячи про Україну, як не згадати про яскравий символ нашого народу – ВИШИВАНКУ. До Дня вишиванки в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної […]

День Європи

День Європи – це свято у черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця! День Європи в Україні – це крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. У цей день ми шануємо наші спільні цінності, історію та, що […]

На нашому сайті використовуються файли cookie. Якщо Ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, Ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x