УКРАЇНА СОБОРНА. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

«Ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіціальних кордонів»

Іван Франко

У глибину століть сягає історія нашого народу. Україна має багате й славне минуле.

В історії України особливе місце займає день 22 січня. Щорічно цього дня в Україні відзначають День Соборності й згадують одразу про дві важливі події в нашій історії:

  • підписання IV Універсалу Центральної Ради, яким проголосили незалежність УНР у 1918 році;
  • проголошення Акта Злуки Української народної республіки та Західноукраїнської народної республіки в 1919 році (об’єднання українських земель в одну державу).

Тоді українці вкотре довели, що спроможні об’єднатися попри всі складнощі та розділеність між двома імперіями (Австро-Угорською та російською).

Соборність України – була і залишається однією з надважливих тем історії України. Для українського народу, віками позбавленого своєї власної державності та розірваного на частини між сусідніми країнами, дана проблема завжди була особливо болючою й неймовірно складною.

З нагоди Дня Соборності та 105-річчя проголошення Акту Злуки в державному професійно-технічному навчальному закладі «Краматорський центр професійно-технічної освіти» була проведена низка онлайн заходів.

В навчальних групах були проведені виховні години «Наша сила в єдності», «Україна – єдина країна», учні груп ОПЗ-21 та КК-21 взяли участь в обласній  тематичній годині з інтерактивним квестом “Україна починається з тебе!, де готували сценарій свята «День міста після перемоги!»; проведена фотовиставка «Україна – це ми!». Кращі фотороботи візьмуть участь в обласній фотовиставці. Бібліотекарем Ілоною Гончаровою та педагогом соціальним Єлизаветою Акуловою був проведений онлайн захід «Україна соборна! Живий ланцюг соборності! Разом до перемоги!». Учні переглянули та прослухали презентацію, відеоролик та виконали вправи на цифровій дошці Jamboard. Наші учні зрізних куточків Землі доєднувалися до заходів, надсилали фото, які свідчать, що ми єдині, незламні, непереможні!!!

Нині Україна продовжує боротьбу за незалежність. Тому соборність залишається на порядку денному національних завдань. Цілісність держави буде цілковито відновлена тільки після того, як Україна звільнить усі території, захоплені ворогом. Соборність – мета нашої омріяної Перемоги. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб!

Це мрії, які обов’язково здійсняться після нашої Перемоги! Коли ми все відбудуємо! І будемо жити в вільній та незалежній Україні!

ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відзначив День фізкультури та спорту України в рамках Олімпійського тижня. Ця подія має важливе значення для виховання здорового способу життя молодого покоління, популяризацією спорту та здорового способу життя. Викладачами предмету «Фізична культура», Наталією Клімкіною та Олександром СМИРНОВИМ були проведені онлайн змагання: стрибки на скакалці за 1 хв., згинання та розгинання […]

Новий навчальний рік 2023-2024 ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», як і багато інших закладів освіти, розпочинає у неспокійний час. Так, війна наклала свій безжальний відбиток на все наше життя, у тому числі й на відлагоджений і вивірений процес навчання, зламавши багато задумів і планів. Та не дивлячись на це 1 вересня – це символ чистоти, […]

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення. День Української Державності в Україні нагадує нам про тисячолітню історію державотворення нашої країни. У це свято ми вшановуємо всі етапи нашого державотворення – від Русі до сьогодення, і всіх, […]

На нашому сайті використовуються файли cookie. Якщо Ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, Ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x