Міжнародний День числа”Пі”: як святкували математичне свято у Краматорському центрі професійно-технічної освіти

Щороку 14 березня світ святкує Міжнародний день числа «Пі». Учасники освітнього процесу ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» приєдналися до святкування.

Подію вигадав фізик Ларрі Шоу в 1987 році, зрозумівши, що за американською системою дата 14 березня записується як 3.14, таким чином збігаючись з початком математичної константи.

Традиції на День числа “Пі”

У цей день прихильники математики та зацікавлені люди читають хвалебні промови на честь числа “Пі”, його ролі в житті людства, печуть «пі-ріг» (Pi-pie), пригощаються тортами й печивом із зображенням грецької букви “Пі” , після чого проводять різні математичні конкурси й вікторини, вирішують математичні головоломки і загадки.

Під час святкування у Краматорському центрі професійно-технічної освіти викладачами природничо-математичних наук Котенко Тетяною Миколаївною  та Донцовою Людмилою Савівною було проведено онлайн святкування – позакласний захід, де вони ознайомили здобувачів освіти з історією походження числа “Пі” та цікавими фактами. За допомогою сучасних інтерактивних додатків: LearningApps і Jamboard провели різноманітні конкурси, вікторини, розгадували з учнями ребуси, якісні задачі, декламували вірші.

Здобувачі освіти з професії «Кухар, кондитер» заздалегідь напекли Пі-пироги, Пі-торти та Пі-печиво.

А здобувачі освіти з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» випустили стіннівки до Дня народження числа “Пі”, вітальні листівки, презентації та виготовили в’язану «Весняну “Пі”»

Незвичайне свято викликало у всіх учасників освітнього процесу позитивні емоції, здобувачі освіти брали активну участь та отримали емоційно-позитивний заряд. Кожен із них, враховуючи свої індивідуальні особливості та інтереси, міг працювати із захопленням.

28 березня в Державному професійно-технічному навчальному закладі “Краматорський центр професійно-технічної освіти” пройшло засідання атестаційної комісії закладу.⠀В ході засідання педагогічні працівники презентували членам атестаційної комісії результати своєї педагогічної діяльності та досягнення на шляху підвищення педагогічної майстерності.⠀За підсумками засідання атестаційна комісія дійшла висновку, що всі педагогічні працівники, що підлягали атестації, відповідають займаним посадам.⠀ Вітаємо педагогів з черговим […]

24 березня — Всеукраїнський та Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз. Важлива подія, яка була створена, щоб поширити інформацію про туберкульоз серед населення. День був затверджений Всесвітньою організацією охорони здоров’я 1993 року. Дату обрали на честь відкриття 1882 року туберкульозної бацили, яке зробив німецький біолог Роберт Кох. В ДПТНЗ “Краматорський центр професійно-технічної освіти” на […]

Традиційно березень в Україні проходить у відзначенні важливої для кожного українця дати – річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Геніальний поет цілком справедливо посідає перше місце серед ВЕЛИКИХ УКРАЇНЦІВ, був і залишається духовним батьком нашого народу. Зважаючи на доленосні і бурхливі події в Україні, бачимо, що Шевченко, як і ота трагічна новоявлена хрещатицька Небесна […]

На нашому сайті використовуються файли cookie. Якщо Ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, Ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x