Міжнародний День числа”Пі”: як святкували математичне свято у Краматорському центрі професійно-технічної освіти

Щороку 14 березня світ святкує Міжнародний день числа «Пі». Учасники освітнього процесу ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» приєдналися до святкування.

Подію вигадав фізик Ларрі Шоу в 1987 році, зрозумівши, що за американською системою дата 14 березня записується як 3.14, таким чином збігаючись з початком математичної константи.

Традиції на День числа “Пі”

У цей день прихильники математики та зацікавлені люди читають хвалебні промови на честь числа “Пі”, його ролі в житті людства, печуть «пі-ріг» (Pi-pie), пригощаються тортами й печивом із зображенням грецької букви “Пі” , після чого проводять різні математичні конкурси й вікторини, вирішують математичні головоломки і загадки.

Під час святкування у Краматорському центрі професійно-технічної освіти викладачами природничо-математичних наук Котенко Тетяною Миколаївною  та Донцовою Людмилою Савівною було проведено онлайн святкування – позакласний захід, де вони ознайомили здобувачів освіти з історією походження числа “Пі” та цікавими фактами. За допомогою сучасних інтерактивних додатків: LearningApps і Jamboard провели різноманітні конкурси, вікторини, розгадували з учнями ребуси, якісні задачі, декламували вірші.

Здобувачі освіти з професії «Кухар, кондитер» заздалегідь напекли Пі-пироги, Пі-торти та Пі-печиво.

А здобувачі освіти з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» випустили стіннівки до Дня народження числа “Пі”, вітальні листівки, презентації та виготовили в’язану «Весняну “Пі”»

Незвичайне свято викликало у всіх учасників освітнього процесу позитивні емоції, здобувачі освіти брали активну участь та отримали емоційно-позитивний заряд. Кожен із них, враховуючи свої індивідуальні особливості та інтереси, міг працювати із захопленням.

ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відзначив День фізкультури та спорту України в рамках Олімпійського тижня. Ця подія має важливе значення для виховання здорового способу життя молодого покоління, популяризацією спорту та здорового способу життя. Викладачами предмету «Фізична культура», Наталією Клімкіною та Олександром СМИРНОВИМ були проведені онлайн змагання: стрибки на скакалці за 1 хв., згинання та розгинання […]

Новий навчальний рік 2023-2024 ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», як і багато інших закладів освіти, розпочинає у неспокійний час. Так, війна наклала свій безжальний відбиток на все наше життя, у тому числі й на відлагоджений і вивірений процес навчання, зламавши багато задумів і планів. Та не дивлячись на це 1 вересня – це символ чистоти, […]

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення. День Української Державності в Україні нагадує нам про тисячолітню історію державотворення нашої країни. У це свято ми вшановуємо всі етапи нашого державотворення – від Русі до сьогодення, і всіх, […]

На нашому сайті використовуються файли cookie. Якщо Ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, Ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x