МАЙСТЕРНІСТЬ В КОЖНІЙ ДЕТАЛІ: ВЕРСТАТНИКИ – МАЙСТРИ СВОЄЇ СПРАВИ!

З 13 по 17 лютого 2023 р. в Державному професійно-технічному навчальному закладі “Краматорський центр професійно-технічної освіти” проходив тиждень з професії «Верстатник широкого профілю». Усі заходи підготував та провів майстер виробничого навчання та викладач спецдисциплін Станіслав СТРЕЛЬЦОВ.

14 лютого з учнями був проведений позаурочний захід квіз (Quiz) – інтелектуально-розважальна вікторина «Найкращий верстатник» на платформі kahoot. Під час вікторини учні показали високий рівень знань, відповідавши на різноманітні запитання з предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки. Запекла боротьба точилась за місце в трійці призерів, учасники були так захоплені справою, що не помітили як відповіли на половину запланованих питань. Після оголошення результатів до учнів звернулись представники керівництва закладу. Подякували усім учасникам, побажали їм перемог та успіхів у подальшому навчанні й оголосили, що на трійку призерів попереду ще чекають солодкі призи.

15 лютого проходив відкритий урок за темою “Поняття про шорсткість поверхні” з предмета “Технологія шліфувальних робіт”. Викладання матеріалу супроводжувалось презентацією та відеороликами. Учні та присутні педагоги дізнались про сучасні методи вимірювання та контролю шорсткості поверхні. В ході перевірки засвоєння нового матеріалу здобувачі освіти відповідали на запитання та розгадували ребуси, в яких були висвітлені основні терміни за темою уроку.

16 лютого пройшов відкритий урок виробничого навчання за темою  «Налагодження токарно-гвинторізного верстата для нарізання різьби різцем. Способи нарізування різьб різцями». Викладання матеріалу супроводжувалось презентацією з основними тезами та малюнками для більшої наочності. Від теоретичної інформації майстер виробничого навчання плавно перейшов до показу практичних прийомів.


Завершився тиждень позаурочним заходом «Зустріч з випускниками». В ході заходу учні прослухали розповіді випускників Демуса Микити, Хованського Володимира та Гриньова Максима, в яких хлопці розповідали про те, як вони дізнались про заклад освіти, враження від учнівського життя, гуртожитку, уроків теоретичного і виробничого навчання, про виробничу практику в цехах ПрАТ “”Новокраматорський машинобудівний завод”, працевлаштування та багато-багато іншого. Цікавими були спогади про досвід участі в конкурсах професійної майстерності різного рівня: в закладі освіти, на підприємстві та участь у регіональному етапі конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 2022 в компетентності “Токарні роботи”.  Учні із захопленням дивились на приклади робіт, які виконували випускники. У відгуках вони дякували за такий цікавий захід і розповідали про свої мрії якнайшвидше повернутись до рідного міста, до улюбленого закладу освіти, до найкращих майстерень.

Проведення тижня з професії «Верстатник широкого профілю» мало кілька корисних ефектів: залучення уваги до професії, підвищення мотивації учнів, збільшення знань та умінь, розширення кар’єрних можливостей учнів. Подібні тижні є корисними для професійного розвитку учнів і сприяють розвитку використання педагогічними працівниками інноваційних технологій під час уроків теоретичного та виробничого навчання.

ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відзначив День фізкультури та спорту України в рамках Олімпійського тижня. Ця подія має важливе значення для виховання здорового способу життя молодого покоління, популяризацією спорту та здорового способу життя. Викладачами предмету «Фізична культура», Наталією Клімкіною та Олександром СМИРНОВИМ були проведені онлайн змагання: стрибки на скакалці за 1 хв., згинання та розгинання […]

Новий навчальний рік 2023-2024 ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», як і багато інших закладів освіти, розпочинає у неспокійний час. Так, війна наклала свій безжальний відбиток на все наше життя, у тому числі й на відлагоджений і вивірений процес навчання, зламавши багато задумів і планів. Та не дивлячись на це 1 вересня – це символ чистоти, […]

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення. День Української Державності в Україні нагадує нам про тисячолітню історію державотворення нашої країни. У це свято ми вшановуємо всі етапи нашого державотворення – від Русі до сьогодення, і всіх, […]

На нашому сайті використовуються файли cookie. Якщо Ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, Ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x