МАЙСТЕРНІСТЬ В КОЖНІЙ ДЕТАЛІ: ВЕРСТАТНИКИ – МАЙСТРИ СВОЄЇ СПРАВИ!

З 13 по 17 лютого 2023 р. в Державному професійно-технічному навчальному закладі “Краматорський центр професійно-технічної освіти” проходив тиждень з професії «Верстатник широкого профілю». Усі заходи підготував та провів майстер виробничого навчання та викладач спецдисциплін Станіслав СТРЕЛЬЦОВ.

14 лютого з учнями був проведений позаурочний захід квіз (Quiz) – інтелектуально-розважальна вікторина «Найкращий верстатник» на платформі kahoot. Під час вікторини учні показали високий рівень знань, відповідавши на різноманітні запитання з предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки. Запекла боротьба точилась за місце в трійці призерів, учасники були так захоплені справою, що не помітили як відповіли на половину запланованих питань. Після оголошення результатів до учнів звернулись представники керівництва закладу. Подякували усім учасникам, побажали їм перемог та успіхів у подальшому навчанні й оголосили, що на трійку призерів попереду ще чекають солодкі призи.

15 лютого проходив відкритий урок за темою “Поняття про шорсткість поверхні” з предмета “Технологія шліфувальних робіт”. Викладання матеріалу супроводжувалось презентацією та відеороликами. Учні та присутні педагоги дізнались про сучасні методи вимірювання та контролю шорсткості поверхні. В ході перевірки засвоєння нового матеріалу здобувачі освіти відповідали на запитання та розгадували ребуси, в яких були висвітлені основні терміни за темою уроку.

16 лютого пройшов відкритий урок виробничого навчання за темою  «Налагодження токарно-гвинторізного верстата для нарізання різьби різцем. Способи нарізування різьб різцями». Викладання матеріалу супроводжувалось презентацією з основними тезами та малюнками для більшої наочності. Від теоретичної інформації майстер виробничого навчання плавно перейшов до показу практичних прийомів.


Завершився тиждень позаурочним заходом «Зустріч з випускниками». В ході заходу учні прослухали розповіді випускників Демуса Микити, Хованського Володимира та Гриньова Максима, в яких хлопці розповідали про те, як вони дізнались про заклад освіти, враження від учнівського життя, гуртожитку, уроків теоретичного і виробничого навчання, про виробничу практику в цехах ПрАТ “”Новокраматорський машинобудівний завод”, працевлаштування та багато-багато іншого. Цікавими були спогади про досвід участі в конкурсах професійної майстерності різного рівня: в закладі освіти, на підприємстві та участь у регіональному етапі конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 2022 в компетентності “Токарні роботи”.  Учні із захопленням дивились на приклади робіт, які виконували випускники. У відгуках вони дякували за такий цікавий захід і розповідали про свої мрії якнайшвидше повернутись до рідного міста, до улюбленого закладу освіти, до найкращих майстерень.

Проведення тижня з професії «Верстатник широкого профілю» мало кілька корисних ефектів: залучення уваги до професії, підвищення мотивації учнів, збільшення знань та умінь, розширення кар’єрних можливостей учнів. Подібні тижні є корисними для професійного розвитку учнів і сприяють розвитку використання педагогічними працівниками інноваційних технологій під час уроків теоретичного та виробничого навчання.

28 березня в Державному професійно-технічному навчальному закладі “Краматорський центр професійно-технічної освіти” пройшло засідання атестаційної комісії закладу.⠀В ході засідання педагогічні працівники презентували членам атестаційної комісії результати своєї педагогічної діяльності та досягнення на шляху підвищення педагогічної майстерності.⠀За підсумками засідання атестаційна комісія дійшла висновку, що всі педагогічні працівники, що підлягали атестації, відповідають займаним посадам.⠀ Вітаємо педагогів з черговим […]

24 березня — Всеукраїнський та Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз. Важлива подія, яка була створена, щоб поширити інформацію про туберкульоз серед населення. День був затверджений Всесвітньою організацією охорони здоров’я 1993 року. Дату обрали на честь відкриття 1882 року туберкульозної бацили, яке зробив німецький біолог Роберт Кох. В ДПТНЗ “Краматорський центр професійно-технічної освіти” на […]

Щороку 14 березня світ святкує Міжнародний день числа «Пі». Учасники освітнього процесу ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» приєдналися до святкування. Подію вигадав фізик Ларрі Шоу в 1987 році, зрозумівши, що за американською системою дата 14 березня записується як 3.14, таким чином збігаючись з початком математичної константи. Традиції на День числа “Пі” У цей день прихильники […]

На нашому сайті використовуються файли cookie. Якщо Ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, Ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x