Захисти своє здоров’я

24 березня — Всеукраїнський та Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз. Важлива подія, яка була створена, щоб поширити інформацію про туберкульоз серед населення. День був затверджений Всесвітньою організацією охорони здоров’я 1993 року. Дату обрали на честь відкриття 1882 року туберкульозної бацили, яке зробив німецький біолог Роберт Кох.

В ДПТНЗ “Краматорський центр професійно-технічної освіти” на платформі Kahoot! був проведений інформаційно-інтерактивний захід “Захисти своє здоров’я” до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом задля популяризації знань про туберкульоз та способів його профілактики. Організатором та спікером виступила педагог соціальний Єлизавета АКУЛОВА.

Учасники отримали можливість поглибити свої знання про цю хворобу, а також дізнатися про новітні методи її діагностики та лікування. Захід проводився у форматі гри на платформі Kahoot, що дозволило зробити процес навчання цікавим та захоплюючим.

Учні мали можливість побачити презентацію та відеоматеріали про туберкульоз, дізнатися про можливості захворювання та методи діагностики. Також вони змагалися в різних інтерактивних завданнях, використовували свої знання та логічне мислення, щоб отримати якомога більше балів. Найкращі учасники посіли місце на п’єдесталі, що стимулювало їх до активної участі в грі та підвищення своїх знань.

Як підсумок, хочеться відмітити переваги проведення таких заходів:

  1. Популяризація знань про туберкульоз. Заходи допомагають висвітлити проблему туберкульозу серед молоді, що є особливо в контексті попередження поширення цієї хвороби.
  2. Профілактика захворювань. Учні підтримують корисні знання про способи профілактики туберкульозу, таке як правильне харчування, регулярну фізичну активність, ретельну гігієну та ін.
  3. Підвищення уваги до власного здоров’я. Заходи від туберкульозу можуть допомогти учням зрозуміти, що важливо дбати про своє здоров’я, та стимулювати їх до прийняття здорових звичок та поведінки.
  4. Розвиток критичного мислення. Учні підтримують можливість критично оцінити інформацію про туберкульоз, що допоможе їм у майбутньому відшукати та оцінити достовірність різноманітних джерел інформації.
  5. Підвищення мотивації до навчання. Інформаційно-інтерактивні заходи з туберкульозу можуть бути цікавими та захоплюючими для учнів, що може позитивно вплинути на їх мотивацію до навчання та розвитку.
  6. Попередження соціальної ізоляції. Учні, які знають про туберкульоз та його способи передачі, можуть допомогти запобігти поширенню хвороби в учнівському середовищі.

Людям необхідно берегти своє здоров’я, тому що воно є основним ресурсом, який ми маємо. Здоров’я впливає на всю нашу сферу життя, від роботи та відносин з близькими до нашого загального самопочуття. Дбайте про своє здоров’я, воно є найбільшою цінністю, яку ви маєте!

На запрошення постійного партнера нашого закладу – ФРОНІУС Україна (ТМ FRONIUS (Австрія)), керівник державного професійно-технічного навчального закладу «Краматорський центр професійно-технічної освіти» Артем СОРОЧИНСЬКИЙ разом із старшим майстром Володимиром МАЛИМ взяли участь у  XXI Міжнародному промисловому форумі, який з 30 травня по 1 червня 2023 року проходив у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ).  Під час форуму були продемонстровані […]

31 травня 2023 року у рамках Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням в ДПТНЗ “Краматорський центр професійно-технічної освіти” був проведений захід, присвячений свідомості про шкідливі наслідки тютюнопаління та популяризації здорового способу життя. Ця подія відбулася в онлайн-форматі, дозволяючи учням з різних куточків світу приєднатися до обговорення та взяти участь у різноманітних інтерактивних активностях.  Використання інструментів, таких […]

Третій четвер травня – Всесвітній день вишиванки – свято, яке має на меті зберегти народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. «Вишиванка, моя вишиваночко! Ріднесенька ти моя! В ній, закодовані воля, сила, мужність і нескореність українського народу. А ще – споконвічне стремління українців жити у мирі, вирощувати хліб та радіти життю.. Українські традиції — […]

На нашому сайті використовуються файли cookie. Якщо Ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, Ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x