Захисти своє здоров’я

24 березня — Всеукраїнський та Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз. Важлива подія, яка була створена, щоб поширити інформацію про туберкульоз серед населення. День був затверджений Всесвітньою організацією охорони здоров’я 1993 року. Дату обрали на честь відкриття 1882 року туберкульозної бацили, яке зробив німецький біолог Роберт Кох.

В ДПТНЗ “Краматорський центр професійно-технічної освіти” на платформі Kahoot! був проведений інформаційно-інтерактивний захід “Захисти своє здоров’я” до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом задля популяризації знань про туберкульоз та способів його профілактики. Організатором та спікером виступила педагог соціальний Єлизавета АКУЛОВА.

Учасники отримали можливість поглибити свої знання про цю хворобу, а також дізнатися про новітні методи її діагностики та лікування. Захід проводився у форматі гри на платформі Kahoot, що дозволило зробити процес навчання цікавим та захоплюючим.

Учні мали можливість побачити презентацію та відеоматеріали про туберкульоз, дізнатися про можливості захворювання та методи діагностики. Також вони змагалися в різних інтерактивних завданнях, використовували свої знання та логічне мислення, щоб отримати якомога більше балів. Найкращі учасники посіли місце на п’єдесталі, що стимулювало їх до активної участі в грі та підвищення своїх знань.

Як підсумок, хочеться відмітити переваги проведення таких заходів:

  1. Популяризація знань про туберкульоз. Заходи допомагають висвітлити проблему туберкульозу серед молоді, що є особливо в контексті попередження поширення цієї хвороби.
  2. Профілактика захворювань. Учні підтримують корисні знання про способи профілактики туберкульозу, таке як правильне харчування, регулярну фізичну активність, ретельну гігієну та ін.
  3. Підвищення уваги до власного здоров’я. Заходи від туберкульозу можуть допомогти учням зрозуміти, що важливо дбати про своє здоров’я, та стимулювати їх до прийняття здорових звичок та поведінки.
  4. Розвиток критичного мислення. Учні підтримують можливість критично оцінити інформацію про туберкульоз, що допоможе їм у майбутньому відшукати та оцінити достовірність різноманітних джерел інформації.
  5. Підвищення мотивації до навчання. Інформаційно-інтерактивні заходи з туберкульозу можуть бути цікавими та захоплюючими для учнів, що може позитивно вплинути на їх мотивацію до навчання та розвитку.
  6. Попередження соціальної ізоляції. Учні, які знають про туберкульоз та його способи передачі, можуть допомогти запобігти поширенню хвороби в учнівському середовищі.

Людям необхідно берегти своє здоров’я, тому що воно є основним ресурсом, який ми маємо. Здоров’я впливає на всю нашу сферу життя, від роботи та відносин з близькими до нашого загального самопочуття. Дбайте про своє здоров’я, воно є найбільшою цінністю, яку ви маєте!

28 червня 2024 року у ДПТНЗ “Краматорський центр професійно-технічної освіти” за підсумками 2023-2024 навчального року відбулась підсумкова Педагогічна рада. Метою засідання педагогічної ради було підведення підсумків освітнього процесу у 2023-2024 навчальному році, спрямування подальшої освітньої діяльності Центру  на 2024-2025 навчальний рік. Відкрив нараду з вітальним словом до педагогічних працівників директор Центру Артем СОРОЧИНСЬКИЙ. Заступник директора […]

Кожна держава має свою Конституцію і вважає її найціннішим документом. Конституція — це гордість країни, а день її прийняття вважається великим святом. Саме цьому святу були присвячені онлайн заходи в Краматорському центрі професійно-технічної освіти, які відбулися протягом тижня.  Учасники заходів під керівництвом керівників груп готували змістовні презентації, присвячені історії прийняття основного закону нашої країни, відповідали […]

8 червня 2024 року в Державному професійно-технічному навчальному закладі “Краматорський центр професійно-технічної освіти” пройшло крайнє у 2023/2024 навчальному році засідання державної кваліфікаційної комісії! Іспит на прочність, знання та професійну компетентність здали вже КВАЛІФІКОВАНІ універсали – Кухарі, Кондитери! Майбутні працівники сфери громадського харчування показали високий рівень володіння професійними знаннями, вміннями та навичками. Комісія відмітила якісний рівень […]

На нашому сайті використовуються файли cookie. Якщо Ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, Ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x