Захисти своє здоров’я

24 березня — Всеукраїнський та Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз. Важлива подія, яка була створена, щоб поширити інформацію про туберкульоз серед населення. День був затверджений Всесвітньою організацією охорони здоров’я 1993 року. Дату обрали на честь відкриття 1882 року туберкульозної бацили, яке зробив німецький біолог Роберт Кох.

В ДПТНЗ “Краматорський центр професійно-технічної освіти” на платформі Kahoot! був проведений інформаційно-інтерактивний захід “Захисти своє здоров’я” до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом задля популяризації знань про туберкульоз та способів його профілактики. Організатором та спікером виступила педагог соціальний Єлизавета АКУЛОВА.

Учасники отримали можливість поглибити свої знання про цю хворобу, а також дізнатися про новітні методи її діагностики та лікування. Захід проводився у форматі гри на платформі Kahoot, що дозволило зробити процес навчання цікавим та захоплюючим.

Учні мали можливість побачити презентацію та відеоматеріали про туберкульоз, дізнатися про можливості захворювання та методи діагностики. Також вони змагалися в різних інтерактивних завданнях, використовували свої знання та логічне мислення, щоб отримати якомога більше балів. Найкращі учасники посіли місце на п’єдесталі, що стимулювало їх до активної участі в грі та підвищення своїх знань.

Як підсумок, хочеться відмітити переваги проведення таких заходів:

  1. Популяризація знань про туберкульоз. Заходи допомагають висвітлити проблему туберкульозу серед молоді, що є особливо в контексті попередження поширення цієї хвороби.
  2. Профілактика захворювань. Учні підтримують корисні знання про способи профілактики туберкульозу, таке як правильне харчування, регулярну фізичну активність, ретельну гігієну та ін.
  3. Підвищення уваги до власного здоров’я. Заходи від туберкульозу можуть допомогти учням зрозуміти, що важливо дбати про своє здоров’я, та стимулювати їх до прийняття здорових звичок та поведінки.
  4. Розвиток критичного мислення. Учні підтримують можливість критично оцінити інформацію про туберкульоз, що допоможе їм у майбутньому відшукати та оцінити достовірність різноманітних джерел інформації.
  5. Підвищення мотивації до навчання. Інформаційно-інтерактивні заходи з туберкульозу можуть бути цікавими та захоплюючими для учнів, що може позитивно вплинути на їх мотивацію до навчання та розвитку.
  6. Попередження соціальної ізоляції. Учні, які знають про туберкульоз та його способи передачі, можуть допомогти запобігти поширенню хвороби в учнівському середовищі.

Людям необхідно берегти своє здоров’я, тому що воно є основним ресурсом, який ми маємо. Здоров’я впливає на всю нашу сферу життя, від роботи та відносин з близькими до нашого загального самопочуття. Дбайте про своє здоров’я, воно є найбільшою цінністю, яку ви маєте!

День числа Пі – неофіційне свято, яке відзначається шанувальниками математики 14 березня на честь математичної константи – числа “Пі”. Уже стало традицією святкування  Дня числа Пі у Краматорському центрі професійно-технічної освіти.  Викладачі природничо-математичного напрямку Котенко Тетяна  та Донцова Людмила провели онлайн святкування – позакласний захід, на якому ознайомили здобувачів освіти з історією походження числа “Пі” […]

Життя сьогодні – дуже непередбачуване. Про це свідчать події, які розгортаються зараз в Україні. Іде повномасштабна війна з росією. Тому у житті кожної людини зустрічаються різні непередбачувані випадки, часом загрозливі для особистої безпеки. Сьогодні в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» стартувала серія зустрічей, організована педагогом соціальним Оленою НІЧІК, з провідним інспектором відділу організації профілактичної роботи […]

26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. У 2014 році Крим став першим об’єктом агресії російської федерації проти України.  РФ принесла в Крим політично вмотивовані переслідування, насильницькі зникнення, вбивства, позбавлення свободи слова та віросповідання, мілітаризацію дитинства, загрозу руйнування української культурної спадщини, екологічну небезпеку. До дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим […]

На нашому сайті використовуються файли cookie. Якщо Ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, Ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x