Засідання педагогічної ради

10 січня в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», відповідно до річного плану роботи  на 2022/2023 навчальний рік, відбулось чергове онлайн-засідання педагогічної ради Центру.

Заступник директора з НВР Світлана Ревякіна проаналізувала стан організації навчально-виробничого процесу в закладі освіти в умовах воєнного стану на платформі Google Workspace for Education та досвід роботи колективу Центру в заходах, які організовує НМЦ ПТО, інститут післядипломної освіти, а також у міжнародних виставках «Сучасні заклади освіти» та «Інноватика в сучасній освіті».

Наступним питанням наради було підведення підсумків внутрішнього моніторингу рівня та якості знань учнів за І семестр, організація дистанційного навчання, робота  YouTube каналу закладу та підвищення кваліфікації педпрацівників. Методист Центру Олександр Бережнов зазначив, що із загальної кількості здобувачів освіти  середній бал достатнього рівня – 111 осіб (38,9%), середній бал високого рівня – 10 осіб (3,5%). Середній бал успішності по закладу становить 7,6.

Заступник директора з НВхР Яна Приступа підвела підсумки виховної роботи в навчальному закладі за І семестр та привітала учасників освітнього процесу нашого закладу, що брали участь в різноманітних творчих конкурсах, внутрішніх та обласних заходах, та посіли призові місця, зокрема: в обласному патріотичному заході «Козацькі забави» (1місце), в обласному заході до Дня судента; в обласному конкурсі «Українська пісня», в обласному патріотичному  конкурсі «Я майбутній захисник України» (3місце), в обласному конкурсі «Новорічна креативна ялинка» (1,2 місце), в обласному «Марафоні віршів», присвяченому 85річчу Василя Стуса тощо.

Про стан роботи соціально-психологічної служби ДПТНЗ «КЦПТО» розповіла педагог соціальний Єлизавета Акулова. Протягом першого семестру психологічною службою закладу, враховуючи воєнний стан в країні, дистанційно за допомогою засобів мережі Інтернет, сайту соціального педагога, месенджерів telegram та viber, за допомогою сервісу Google Meet проводиться профілактична робота з учнями, їх законними представникам. Працівники соціально-психологічної служби та заступник директора з навчально-виховної роботи постійно долучаються до виховних годин у групах та до батьківських зборів.

Ще одним важливим аспектом роботи Центу є робота методичного об’єднання класних керівників. Голова МК класних керівників Анна Жамбровська продемонструвала роботу методичної комісії та визначила національно-патріотичне  виховання  та формування свідомого громадянина для забезпечення демократичного розвитку нашої держави основним пріоритетним завданням методичного об’єднання класних керівників на ІІ семестр.

То ж, як бачимо, цей рік був важкий і напружений, проте насичений подіями, працею та звершеннями. Він подарував нам професійний і життєвий досвід, багато досягнень та незнищенну віру в перемогу. У новому році кожен педагог загадав бажання з вірою про його неодмінне здійснення.

На запрошення постійного партнера нашого закладу – ФРОНІУС Україна (ТМ FRONIUS (Австрія)), керівник державного професійно-технічного навчального закладу «Краматорський центр професійно-технічної освіти» Артем СОРОЧИНСЬКИЙ разом із старшим майстром Володимиром МАЛИМ взяли участь у  XXI Міжнародному промисловому форумі, який з 30 травня по 1 червня 2023 року проходив у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ).  Під час форуму були продемонстровані […]

31 травня 2023 року у рамках Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням в ДПТНЗ “Краматорський центр професійно-технічної освіти” був проведений захід, присвячений свідомості про шкідливі наслідки тютюнопаління та популяризації здорового способу життя. Ця подія відбулася в онлайн-форматі, дозволяючи учням з різних куточків світу приєднатися до обговорення та взяти участь у різноманітних інтерактивних активностях.  Використання інструментів, таких […]

Третій четвер травня – Всесвітній день вишиванки – свято, яке має на меті зберегти народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. «Вишиванка, моя вишиваночко! Ріднесенька ти моя! В ній, закодовані воля, сила, мужність і нескореність українського народу. А ще – споконвічне стремління українців жити у мирі, вирощувати хліб та радіти життю.. Українські традиції — […]

На нашому сайті використовуються файли cookie. Якщо Ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, Ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x