Дихай вільно: Захід до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням

31 травня 2023 року у рамках Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням в ДПТНЗ “Краматорський центр професійно-технічної освіти” був проведений захід, присвячений свідомості про шкідливі наслідки тютюнопаління та популяризації здорового способу життя.

Ця подія відбулася в онлайн-форматі, дозволяючи учням з різних куточків світу приєднатися до обговорення та взяти участь у різноманітних інтерактивних активностях.  Використання інструментів, таких як Jamboard та liveworksheets, додало додатковий рівень цікавості та взаємодії.

Організатор заходу, педагог соціальний, Єлизавета АКУЛОВА зосередилась на просуванні свідомості про шкідливі наслідки тютюнопаління та вплив цієї звички на загальний стан здоров’я. Основною метою заходу було залучення уваги до проблеми тютюнопаління та надання учням цінної інформації та ресурсів для боротьби з цією шкідливою звичкою.

Одним з ключових елементів заходу було використання Jamboard – інтерактивної дошки для спільної роботи, яка дозволяє учасникам створювати, ділитися та коментувати ідеї. За допомогою Jamboard учасники могли вільно висловлювати свої думки, щодо міфів та правдивих фактів, які стосуються тютюнопаління. Це сприяло активній взаємодії та обміну думками, а також створювало сприятливу атмосферу для обговорення важливих питань.

Педагог соціальний також використовувала liveworksheets – онлайн-інструмент для створення інтерактивних завдань та тестів. Це дозволило учасникам заходу взяти участь у квізах та завданнях, що сприяли поглибленню знань про шкоду тютюнопаління та розвитку навичок здорового способу життя.

Захід також включав серію онлайн-презентацій та відеоролики від фахівців у галузі медицини та психології. Експерти надали важливу інформацію про шкоду тютюнопаління для організму, основні фактори ризику та стратегії здорового способу життя.

Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням продовжує нагадувати нам про необхідність відмовитися від цієї шкідливої звички та звернути увагу на наше здоров’я. Заходи, які використовують інноваційні інструменти, такі як Jamboard та liveworksheets, дозволяють розповсюджувати свідомість та активно залучати учнів до боротьби з тютюнопалінням. Подібні інтерактивні заходи мають важливе значення в нашій спільній боротьбі за здорове та щасливе майбутнє.

28 червня 2024 року у ДПТНЗ “Краматорський центр професійно-технічної освіти” за підсумками 2023-2024 навчального року відбулась підсумкова Педагогічна рада. Метою засідання педагогічної ради було підведення підсумків освітнього процесу у 2023-2024 навчальному році, спрямування подальшої освітньої діяльності Центру  на 2024-2025 навчальний рік. Відкрив нараду з вітальним словом до педагогічних працівників директор Центру Артем СОРОЧИНСЬКИЙ. Заступник директора […]

Кожна держава має свою Конституцію і вважає її найціннішим документом. Конституція — це гордість країни, а день її прийняття вважається великим святом. Саме цьому святу були присвячені онлайн заходи в Краматорському центрі професійно-технічної освіти, які відбулися протягом тижня.  Учасники заходів під керівництвом керівників груп готували змістовні презентації, присвячені історії прийняття основного закону нашої країни, відповідали […]

8 червня 2024 року в Державному професійно-технічному навчальному закладі “Краматорський центр професійно-технічної освіти” пройшло крайнє у 2023/2024 навчальному році засідання державної кваліфікаційної комісії! Іспит на прочність, знання та професійну компетентність здали вже КВАЛІФІКОВАНІ універсали – Кухарі, Кондитери! Майбутні працівники сфери громадського харчування показали високий рівень володіння професійними знаннями, вміннями та навичками. Комісія відмітила якісний рівень […]

На нашому сайті використовуються файли cookie. Якщо Ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, Ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x