Дихай вільно: Захід до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням

31 травня 2023 року у рамках Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням в ДПТНЗ “Краматорський центр професійно-технічної освіти” був проведений захід, присвячений свідомості про шкідливі наслідки тютюнопаління та популяризації здорового способу життя.

Ця подія відбулася в онлайн-форматі, дозволяючи учням з різних куточків світу приєднатися до обговорення та взяти участь у різноманітних інтерактивних активностях.  Використання інструментів, таких як Jamboard та liveworksheets, додало додатковий рівень цікавості та взаємодії.

Організатор заходу, педагог соціальний, Єлизавета АКУЛОВА зосередилась на просуванні свідомості про шкідливі наслідки тютюнопаління та вплив цієї звички на загальний стан здоров’я. Основною метою заходу було залучення уваги до проблеми тютюнопаління та надання учням цінної інформації та ресурсів для боротьби з цією шкідливою звичкою.

Одним з ключових елементів заходу було використання Jamboard – інтерактивної дошки для спільної роботи, яка дозволяє учасникам створювати, ділитися та коментувати ідеї. За допомогою Jamboard учасники могли вільно висловлювати свої думки, щодо міфів та правдивих фактів, які стосуються тютюнопаління. Це сприяло активній взаємодії та обміну думками, а також створювало сприятливу атмосферу для обговорення важливих питань.

Педагог соціальний також використовувала liveworksheets – онлайн-інструмент для створення інтерактивних завдань та тестів. Це дозволило учасникам заходу взяти участь у квізах та завданнях, що сприяли поглибленню знань про шкоду тютюнопаління та розвитку навичок здорового способу життя.

Захід також включав серію онлайн-презентацій та відеоролики від фахівців у галузі медицини та психології. Експерти надали важливу інформацію про шкоду тютюнопаління для організму, основні фактори ризику та стратегії здорового способу життя.

Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням продовжує нагадувати нам про необхідність відмовитися від цієї шкідливої звички та звернути увагу на наше здоров’я. Заходи, які використовують інноваційні інструменти, такі як Jamboard та liveworksheets, дозволяють розповсюджувати свідомість та активно залучати учнів до боротьби з тютюнопалінням. Подібні інтерактивні заходи мають важливе значення в нашій спільній боротьбі за здорове та щасливе майбутнє.

День числа Пі – неофіційне свято, яке відзначається шанувальниками математики 14 березня на честь математичної константи – числа “Пі”. Уже стало традицією святкування  Дня числа Пі у Краматорському центрі професійно-технічної освіти.  Викладачі природничо-математичного напрямку Котенко Тетяна  та Донцова Людмила провели онлайн святкування – позакласний захід, на якому ознайомили здобувачів освіти з історією походження числа “Пі” […]

Життя сьогодні – дуже непередбачуване. Про це свідчать події, які розгортаються зараз в Україні. Іде повномасштабна війна з росією. Тому у житті кожної людини зустрічаються різні непередбачувані випадки, часом загрозливі для особистої безпеки. Сьогодні в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» стартувала серія зустрічей, організована педагогом соціальним Оленою НІЧІК, з провідним інспектором відділу організації профілактичної роботи […]

26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. У 2014 році Крим став першим об’єктом агресії російської федерації проти України.  РФ принесла в Крим політично вмотивовані переслідування, насильницькі зникнення, вбивства, позбавлення свободи слова та віросповідання, мілітаризацію дитинства, загрозу руйнування української культурної спадщини, екологічну небезпеку. До дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим […]

На нашому сайті використовуються файли cookie. Якщо Ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, Ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x