Дихай вільно: Захід до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням

31 травня 2023 року у рамках Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням в ДПТНЗ “Краматорський центр професійно-технічної освіти” був проведений захід, присвячений свідомості про шкідливі наслідки тютюнопаління та популяризації здорового способу життя.

Ця подія відбулася в онлайн-форматі, дозволяючи учням з різних куточків світу приєднатися до обговорення та взяти участь у різноманітних інтерактивних активностях.  Використання інструментів, таких як Jamboard та liveworksheets, додало додатковий рівень цікавості та взаємодії.

Організатор заходу, педагог соціальний, Єлизавета АКУЛОВА зосередилась на просуванні свідомості про шкідливі наслідки тютюнопаління та вплив цієї звички на загальний стан здоров’я. Основною метою заходу було залучення уваги до проблеми тютюнопаління та надання учням цінної інформації та ресурсів для боротьби з цією шкідливою звичкою.

Одним з ключових елементів заходу було використання Jamboard – інтерактивної дошки для спільної роботи, яка дозволяє учасникам створювати, ділитися та коментувати ідеї. За допомогою Jamboard учасники могли вільно висловлювати свої думки, щодо міфів та правдивих фактів, які стосуються тютюнопаління. Це сприяло активній взаємодії та обміну думками, а також створювало сприятливу атмосферу для обговорення важливих питань.

Педагог соціальний також використовувала liveworksheets – онлайн-інструмент для створення інтерактивних завдань та тестів. Це дозволило учасникам заходу взяти участь у квізах та завданнях, що сприяли поглибленню знань про шкоду тютюнопаління та розвитку навичок здорового способу життя.

Захід також включав серію онлайн-презентацій та відеоролики від фахівців у галузі медицини та психології. Експерти надали важливу інформацію про шкоду тютюнопаління для організму, основні фактори ризику та стратегії здорового способу життя.

Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням продовжує нагадувати нам про необхідність відмовитися від цієї шкідливої звички та звернути увагу на наше здоров’я. Заходи, які використовують інноваційні інструменти, такі як Jamboard та liveworksheets, дозволяють розповсюджувати свідомість та активно залучати учнів до боротьби з тютюнопалінням. Подібні інтерактивні заходи мають важливе значення в нашій спільній боротьбі за здорове та щасливе майбутнє.

ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відзначив День фізкультури та спорту України в рамках Олімпійського тижня. Ця подія має важливе значення для виховання здорового способу життя молодого покоління, популяризацією спорту та здорового способу життя. Викладачами предмету «Фізична культура», Наталією Клімкіною та Олександром СМИРНОВИМ були проведені онлайн змагання: стрибки на скакалці за 1 хв., згинання та розгинання […]

Новий навчальний рік 2023-2024 ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», як і багато інших закладів освіти, розпочинає у неспокійний час. Так, війна наклала свій безжальний відбиток на все наше життя, у тому числі й на відлагоджений і вивірений процес навчання, зламавши багато задумів і планів. Та не дивлячись на це 1 вересня – це символ чистоти, […]

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення. День Української Державності в Україні нагадує нам про тисячолітню історію державотворення нашої країни. У це свято ми вшановуємо всі етапи нашого державотворення – від Русі до сьогодення, і всіх, […]

На нашому сайті використовуються файли cookie. Якщо Ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, Ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x