Державна кваліфікаційна атестація з професії «Перукар (перукар-модельєр)»

21 червня в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відбувся захист дипломних робіт учнів групи ПР-21-9 з професії «Перукар (перукар-модельєр)».

Крім теоретичної частини, майбутні перукарі готували презентації, у яких схематично зображали технологічну послідовність виконання зачісок, надавали характеристику інструментів, необхідних для виконання зачіски, та вимоги з охорони праці під час перукарських робіт. Та все ж основну увагу в доповіді учні приділяли практичній частині – опису технології виконання зачіски, адже це демонстрація власних знань та досягнень, за що і ставиться оцінка.

Після цього дівчата ще мусили відповісти на запитання членів комісії – наскільки затратна така робота, що в ній давалось найважче тощо.

Виступаючи перед атестаційною  комісією, здобувачі освіти дуже хвилювалися, бо навіть за наявності позитивної рецензії та бездоганного змісту самого диплому, оцінка на захисті залежала саме від якості доповіді.

Захист пройшов цікаво і невимушено, не дивлячись на хвилювання учнів. Всі залишились задоволеними: комісія рівнем підготовки, а випускники своїми результатами.

Вітаємо Хозіну Валерію та Гуменюк Вероніку, які підтвердити право на отримання диплому кваліфікованого робітника з відзнакою.

28 червня 2024 року у ДПТНЗ “Краматорський центр професійно-технічної освіти” за підсумками 2023-2024 навчального року відбулась підсумкова Педагогічна рада. Метою засідання педагогічної ради було підведення підсумків освітнього процесу у 2023-2024 навчальному році, спрямування подальшої освітньої діяльності Центру  на 2024-2025 навчальний рік. Відкрив нараду з вітальним словом до педагогічних працівників директор Центру Артем СОРОЧИНСЬКИЙ. Заступник директора […]

Кожна держава має свою Конституцію і вважає її найціннішим документом. Конституція — це гордість країни, а день її прийняття вважається великим святом. Саме цьому святу були присвячені онлайн заходи в Краматорському центрі професійно-технічної освіти, які відбулися протягом тижня.  Учасники заходів під керівництвом керівників груп готували змістовні презентації, присвячені історії прийняття основного закону нашої країни, відповідали […]

8 червня 2024 року в Державному професійно-технічному навчальному закладі “Краматорський центр професійно-технічної освіти” пройшло крайнє у 2023/2024 навчальному році засідання державної кваліфікаційної комісії! Іспит на прочність, знання та професійну компетентність здали вже КВАЛІФІКОВАНІ універсали – Кухарі, Кондитери! Майбутні працівники сфери громадського харчування показали високий рівень володіння професійними знаннями, вміннями та навичками. Комісія відмітила якісний рівень […]

На нашому сайті використовуються файли cookie. Якщо Ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, Ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x