Афганістан. Жива пам’ять сердець

Понад 30 років минуло з дня закінчення афганської війни. Ще на один рік віддалилися від нас події в Афганістані. Битви закінчуються, а історія вічна. Пішла в історію і афганська війна. Але в пам’яті людській їй ще жити довго, бо написана вона кров’ю солдатів і сльозами матерів. Ця війна буде жити в душах тих, хто в ній брав участь.

Педагогічний колектив та учні навчального Центру кожного року беруть участь в заходах, присвячених вшануванню учасників бойових дій на території інших держав. Цьогорічні заходи проведені онлайн.

Впродовж всього тижня викладачем предмету «Захист Вітчизни», Олександром Смирновим та бібліотекарем Ілоною Гончаровою були проведені УРОКИ МУЖНОСТІ, на яких були показані кадри з документальних фільмів, наведена страшна статистика афганської війни, звучали вірші про війну, «афганські» пісні.

14 лютого 2023 року  педагоги та учні взяли участь в зворушливій онлайн  зустрічі з ветераном-афганцем  Олександром Мелентєєвим. З гордістю і водночас зі смутком в очах  Олександр Євгенович розповідав про події афганської війни. Зазвичай він приходить до нас з побратимами та гітарою, та на жаль сьогодні наша зустріч відбулася  онлайн. Але незважаючи на це, пісні про Афган звучали у запису. Сподіваємося, що після нашої перемоги ми ще не раз зберемося в нашому затишному навчальному закладі.

Учнів не залишили байдужими  спогади про службу в Афганістані, про перший бій та біль утрат бойових товаришів, з якими вони ділили армійське нехитре життя.

Олександр Євгенович подякував керівництву закладу за організацію таких зустрічей, за те, що ми не забуваємо воїнів-афганців. Це для них так важливо!!!

Зустріч закінчилася словами: «Щиро дякуємо Вам за незбориму силу духу, героїзм, за вистраждане та звершене. Ви завжди будете яскравим взірцем для українських патріотів. Бажаємо Вам та вашим рідним міцного здоров’я, скорішої перемоги, повернення додому, ніколи більше не зазнати жахів війни, злагоди на довгі літа!

І зараз знову наш народ, наші незламні захисники виборюють у важких боях незалежність нашої країни, наші життя. Віримо, в Перемогу, віримо в наших захисників!

28 березня в Державному професійно-технічному навчальному закладі “Краматорський центр професійно-технічної освіти” пройшло засідання атестаційної комісії закладу.⠀В ході засідання педагогічні працівники презентували членам атестаційної комісії результати своєї педагогічної діяльності та досягнення на шляху підвищення педагогічної майстерності.⠀За підсумками засідання атестаційна комісія дійшла висновку, що всі педагогічні працівники, що підлягали атестації, відповідають займаним посадам.⠀ Вітаємо педагогів з черговим […]

24 березня — Всеукраїнський та Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз. Важлива подія, яка була створена, щоб поширити інформацію про туберкульоз серед населення. День був затверджений Всесвітньою організацією охорони здоров’я 1993 року. Дату обрали на честь відкриття 1882 року туберкульозної бацили, яке зробив німецький біолог Роберт Кох. В ДПТНЗ “Краматорський центр професійно-технічної освіти” на […]

Щороку 14 березня світ святкує Міжнародний день числа «Пі». Учасники освітнього процесу ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» приєдналися до святкування. Подію вигадав фізик Ларрі Шоу в 1987 році, зрозумівши, що за американською системою дата 14 березня записується як 3.14, таким чином збігаючись з початком математичної константи. Традиції на День числа “Пі” У цей день прихильники […]

На нашому сайті використовуються файли cookie. Якщо Ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, Ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x