Про ДПА та ЗНО


Про ДПА та ЗНО у 2023 році.

Інформація про ВСТУП-2023: що потрібно складати, яким є час проходження НМТ, які типи завдань будуть у блоках НМТ, як підготуватися до НМТ, де та коли проходитиме НМТ, що потрібно знати про результати НМТ?

МОН підготувало наказ від 11.01.2023 року № 19 «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2022/2023 навчальному році», який надіслано до Міністерства юстиції України для проведення державної реєстрації. Наказ набиратиме чинності з дня його офіційного опублікування.


У 2022 році ЗНО відбудеться у формі національного мультипредметного тестування

УЦОЯО пропонує пройти демонстраційний варіант тесту онлайн. Подробиці за посиланням.

Реєстрація для участі у національному мультипредметному тестування триватиме до 19 квітня (за інформацією УЦОЯО).


Підготовка до ЗНО

З метою підготовки до ЗНО рекомендуємо ознайомитись з наступними ресурсами:

Також, з метою ознайомлення з процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця можна прийняти участь у пробному зовнішньому оцінюванні.

Більше про ЗНО можна дізнатися на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Донецького регіонального центру якості освіти.


Увага! Розпочалась реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме з 1 лютого і до 9 березня включно.

Український центр якості освіти перед реєстрацією для участі в ЗНО пропонує ознайомитись з:


Учні третього курсу проходять державну підсумкову атестацію (ДПА). У 2022 році ДПА відбуватиметься у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Наказом МОН від 05.05.2021 № 498 визначений перелік предметів, із яких у 2022 році проводиться ЗНО: українська мова, українська мова і література, математика (завдання рівня стандарту), математика, історія України, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, біологія, географія, фізика та хімія.

За рахунок державного бюджету учні Центру можуть обрати від 3 до 5 предметів.

Корисна інформація про ЗНО доступна за наступними посиланнями: